Monday, September 26, 2011

Ilmub "Toatuur 2"

Aega läks, aga viis aastat pärast esimese "Toatuuri" ilmumist on lõpuks valmis "Toatuur 2". Kogumik sisaldab 18 lugu eri autoreilt, kelleks on: Silver Sepp, Magnus Morel, Vares&Barbarus, Riho Kall, Pastacas, Juhan Vihterpal, Eneli Siirman, Arles Kangus, Keegi Kusagilt, Iduvigik, Martin Ellermaa, Kago, Erkki Hüva, Sven Kreek, Martiini, Mari Pokinen, Spice Mouse, Epifolium
"Toatuur 2" esitlused toimuvad 29. septembril Viljandis Pärimusmuusika Aida väikses saalis ja 7. oktoobril Tallinnas Vanalinna Muusikamajas. Mõlemas kohas algusega 20.00 ja tavapilet 5€. Viljandi esitlusele saad end üles anda siin ja Tallinna omale siin. Vaimusilmas on lähitulevikus näha ka esitlust Tartus.
Esitlusel leiab aset ka mininäitus "Asjad" – eksponeerimisele tulevad isiklikud esemed kõigilt plaadi autoritelt, millest valmis ka plaadiümbrise kujundus.
Esitlustel on plaat müügil poeprotsendita, väikses koguses on saadaval ka temaatilisi särke. Õunaviksi veebis on mp3 kujul saadaval plaadi avalaul "Tuul võttis mind pääle" Silver Sepalt ja instrumentaal "EDBDAE" Juhan Vihterpalilt.
Õunaviksi häälekandjast Mahlapress nr 7 saab lugeda plaadist ja esitlustest lähemalt ning intervjuud kõigi 18 autoriga.
Head avastamist!

No comments:

Post a Comment