Wednesday, May 28, 2014

Kergitame linikut: Õunaviksi plaadid 2014

cirkl
"Yaki-Läki Versions" testpressid
Kui seni on Õunaviks igal sügisel andnud välja ühe plaadi, siis sel aastal on ilmumas kaks, mõlemad kauaoodatud formaadis ehk vinüüli pressituna.
Augustis peaks valmis saama PastacasTenniscoats "Yaki-Läki" remikside LP "Yaki-Läki Versions", mis spontaansest uitmõttest küpses ootamatult väärikate artistideringiga albumiks. Üsna pea plaadist lähemalt.
Lugude miksimisega oleme juba lõpusirgel ka teise LP-ga, milleks on sooloalbum Liis Ringilt, artistinimega cirkl. Nime "Fables of a Faraway Land" kandev esikalbum peaks valmima oktoobriks, mil on plaanis mõlemaid plaate ka ühise kontsertõhtuga esitleda. cirkli lavadebüüt toimub aga juba 31. mail Sääsepirina Alguse Kontserdil, kus astuvad üles ka Pastacas ja Mari Kalkun (piletid küll juba välja müüdud on). Ka cirkli plaadist enam, kui aeg küps.
Ühise joonena on mõlema plaadi puhul pööratud keskmisest enam tähelepanu kujundusele. "Yaki-Läki Versions" on sündinud taaskord Pastaca ehk Ramo Tederi joonistuste baasil, disaineriks Valter Jakovski, "Fables of a Faraway Land'i" visuaalse maailma loob Eiko Ojala.
Galaktlani töötlust Pastacas & Tennisoatsi loost "Cup of Freedom" saab juba mõnda aega kuulata siin, "Fables of a Faraway Land" avalugu "The Meeting" sai aga kuulamiseks üles täna: olge lahked!

No comments:

Post a Comment