Tuesday, July 1, 2014

Õunaviksi vinüülidebüüt: "Yaki-Läki Versions"

"Yaki-Läki Versions" nr 037 värske kuuse ja seenega
15. augustil ilmub Pastacas & Tenniscoats ühisalbumi "Yaki-Läki" remikside LP "Yaki-Läki Versions", mis mullusügisesest spontaansest uitmõttest küpses ootamatult väärikate artistideringiga albumiks.
Vigurmuusikameistri Pastaca ja Jaapani maheduo Tenniscoatsi lugudest tegid oma versioonid Eesti artistid Imandra Lake, Galaktlan, Epifolium, Taavi Tulev ja Juhan Vihterpal. Jaapani tiiba esindavad Tenniscoatsiga ennegi tihedalt koostööd teinud Daisuke Namiki ning Berliinis elav Jaapani-Inglise duo Fleckfumie. Lisaks on Pastacas ise teinud instrumentaalloost "Mizukiri" vokaaliga kaveri "Kuu peal ära uisuta" ning Tenniscoats mitmekihilise sulami lugudest "Jõgijääs" ja "Läki-läki".
Plaadi ümbrist kaunistavad taaskord Pastaca enda ehk Ramo Tederi joonistused, igale plaadile on Ramo kirjutanud ka seerianumbri koos paari värske kuusepuuga (liigub ka üksikuid seentega eksemplare). Kokku tuleb müügile 222 koopiat, neist osa Jaapani turul. Oktoobris ilmub "Yaki-Läki Versions" Jaapanis ka CD-na, taaskord plaadifirma Afterhours alt. Limiteeritud koguses tuleb Jaapanis toodetud CD-sid müügile ka Eestis.
Plaadi ilmumist tähistame 15. augustil Tallinnas Müürilehe festivalil Pastaca kontserdiga ja veidi hiljem 17. oktoobril Tartus Uues Teatris Pastaca ja Galaktlani kontserdiga.
"Yaki-Läki Versions" tracklistiga saad tutvuda ounaviks.ee/ov17.htm. Kuulamiseks pakume 2 singlilugu: Galaktlani töötlus loost "Cupof Freedom" ja Fleckfumie oma loost "Yaki Udon"Plaadi digiversioon on samuti 15. augustist täies mahus saadaval populaarsemates digi- ja streamingkanalites (iTunes ja Spotify sh).
Ramo sodis täis ka plaadi testpresside (3 tk) leibelid

No comments:

Post a Comment